Klaudia Harwig / Grafik

Witaj! Nazywam się Klaudia Harwig. Cieszę się, że do mnie wpadłeś.

Z wykształcenia jestem projektantem grafiki użytkowej i socjologiem reklamy, natomiast z zamiłowania – fotografem (jak masz ochotę to możesz przejrzeć również moje portfolio fotograficzne tutaj).

Dlaczego kocham projektować? Jestem estetką. Uwielbiam piękne formy i prostotę przekazu. Uważam, że nasze życie byłoby pełniejsze, gdyby otaczał nas zewsząd nieprzeciętny design. Wrażliwość estetyczna i chęć jej rozwoju, ujęcia w pewne ramy, sprawiła, że dziś jestem absolwentką kierunku Grafika o specjalności Projektowanie graficzne.

Z chęcią podejmę się stworzenia dla Ciebie spójnej identyfikacji wizualnej, logo, wizytówki, plakatu. Pomogę Ci również w rozsławieniu Twojego biznesu w internecie, dzięki ciekawemu projektowi strony www.

Prywatnie jestem zakręconą na punkcie swoich pociech – kociarą, która nigdy nie pogardzi filiżanką dobrej kawy. Zakochana bez pamięci w muzyce rockowej. Nie interesują mnie bylejakość i półśrodki. Jeśli coś robię, to w pełni się w to angażuję. W ludziach cenię szczerość i poczucie humoru.

Jeżeli chcesz żeby nasza wspólna podróż graficzna rozpoczęła się już dzisiaj – napisz do mnie lub zadzwoń.